Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Pisanie prac            Korepetycje            Tłumaczenia

90.00zł

ONLINE, Programowanie (cpp, python), sql, linux

  • Województwo: woj. mazowieckie
  • Państwo: Polska
  • Opublikowany: 29 marca 2019 10:19
  • Wygasa: 4 dni, 21 godzin

Opis

Cześć, mam na imię Bartek i uczę ludzi fajnych rzeczy z zakresu programowania, baz danych, systemów operacyjnych, zarządzania projektami (agile/scrum).

Stawiam na przystępne i jasne tłumaczenie, aktywne wykorzystanie narzędzi i dobrą zabawę na przykładzie zagadnień i problemów zaczerpniętych z rzeczywistości.

Aktywnie rozwijam również infrastrukturę, która umożliwia już na początku zetkenięcie się z procesami i narzędziami jakie znajdujemy w realnych projektach.

Pracuję w zawodzie od ~15 lat, mam doświadczenie z Polski i zagranicy, zarówno w małych firmach jak i korporacjach. Brałem udział w projektach dużych, małych, międzynarodowych, w tych ciekawych, ale i też tych nieciekawych. Obecnie najwięcej satysfakcji dają mi dzielenie się wiedzą oraz realizowanie osobnych usług programistycznych. Swoją ofertę kieruję raczej do osób, które posiadają wstępną wiedzę i chcą zgłębić temat, posiąść nowe kompetencjelub skonsultować procesy związane z zarządzaniem projektem. Cena do negocjacji zależnie od tematyki i ilości zajęć.

Zajęcia prowadzę online, po polsku i po angielsku. Używamy narzędzi do komunikacji online (Google Hangouts), współdzielonych sesji na serwerach, maszyn wirtualnych, wspólnie piszemy i analizujemy kod, rozwiązujemy problemy, projektujemy i implementujemy konkretne rozwiązania.

Zakres w dużym uproszczeniu:

– Python, C/C++, oop, algorytmy, sh, bash, git

– bazy danych, SQL, PostgreSQL, Redis, MongoDB

– kolejki/distributed/microservices, itd.

– docker, vps, vm, itd.

– zarządzanie projektami (Agile), narzędzia

– budowa stron internetowych, backend i frontend

– data science, analityka

– systemy operacyjne Unix/Linux – budowa, konfiguracja, użytkowanie

– administracja, serwery, usługi, konfiguracje, devops, automatyzacja,
– sieci

Wiedzę uzupełniamy o zagadnienia z zakresu architektury komputerów, ich historii, historii rozwoju programowania, systemów operacyjnych, narzędzi. Omawiamy też budowę programów, budowę języków programowania, zarządzanie zasobami oprogramowania, narzędzia i procesy.

Nie piszę gotowców na zaliczenie.

Brak tagów

wyświetleń: 7, dzisiaj: 1

  

Nr ogł.: 185c9de28ed9094

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...